reklama
Dziś 6. kolejka III ligi! - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 12 sierpnia
reklama

Dziś 6. kolejka III ligi!

0

Piłkarska III liga nie zwalnia tempa. Już dziś piłkarze Wisły Sandomierz i Siarki Tarnobrzeg rozegrają spotkania w ramach 6. kolejki. Z kolei Stal Stalowa Wola w okręgowym Pucharze Polski zmierzy się z Olimpią Pysznica.

O godz. 17:00 przy ulicy Koseły 3a w Sandomierzu Wisła podejmie KS Wiązownicę. Podopieczni Rafała Wójcika w ostatnią sobotę niepodziewanie nie rozegrali swojego spotkania – w drużynie Podhala Nowy Targ został wykryty koronawirus i mecz został przeniesiony. Wśród Wiślaków z pewnością są apetyty na utrzymanie serii zwycięstw, tym bardziej, że przeciwnik uległ w ostatniej kolejce Siarce Tarnobrzeg aż 1:7. Dlatego  zajmująca 2. miejsce w tabeli Wisła jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.

O tej samej porze, co mecz Wisła Sandomierz – KS Wiązownica, w Tarnobrzegu Siarka podejmie Stal Kraśnik. Wspomniane powyżej zwycięstwo z Wiązownicą może dać kibicom nadzieję na odblokowanie się Siarkowców w ofensywie, ponieważ wcześniej w lidze Siarka nie zdobyła ani jednej bramki. Czy aby na pewno „strzelby” piłkarzy Grzegorza Opalińskiego na stałe zaczną trafiać do celu, przekonamy się w spotkaniu ze Stalą. Dziś Siarka Tarnobrzeg poinformowała o dwóch dokonanych transferach. Do klubu powrócił obrońca Michał Bierzało (ostatnio Elana Toruń). Nowym nabytkiem Siarki został też bramkarz Piotr Pietryga (wcześniej Gwarka Zabrze).

Zobacz także:
– Szpital w Tarnobrzegu niszczy dokumentację medyczną
– Koronawirus – 20 nowych przypadków w Świętokrzyskiem, 49 na Podkarpaciu
– Fotorelacja z podsumowania Sandomierz Fashion Street [zdjęcia]

Na godzinę 17:00 zaplanowano również spotkanie w ramach okręgowego Pucharu Polski pomiędzy Olimpią Pysznica i Stalą Stalowa Wola. Pierwotnie dziś miał odbyć się ligowy mecz Stali z Jutrzenką Giebułtów, lecz u kilku osób w drużynie przeciwnika wykryto zakażenie koronawirusem.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.