Ekipa "Alarmu" TVP w Sandomierzu. Burzliwe rozmowy z rodzicami i burmistrzem [wideo][zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Ekipa “Alarmu” TVP w Sandomierzu. Burzliwe rozmowy z rodzicami i burmistrzem [wideo][zdjęcia]

2
1 z 8

AKTUALIZACJA: Wiemy, kiedy w programie “Alarm” TVP zostanie poruszony temat szkoły w Sandomierzu

Dziś do Sandomierza przyjechała ekipa programu interwencyjnego “Alarm” Telewizji Polskiej. Przed Szkołą Podstawową nr 2 miały miejsce nagrania dotyczące materiału o przenosinach placówki do innej szkoły w mieście.

Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, dziś o poranku miały miejsce nagrania do programu “Alarm” w sprawie przenosin Szkoły Podstawowej nr 2: Szkoła Podstawowa nr 2 w Sandomierzu będzie w programie “Alarm” TVP. Dziś nagrania

Przed szkołą zgromadziły się dzieci i ich rodzice. Obecni również burmistrz Sandomierza Marcin Marzec, radni miejscy oraz poseł Marek Kwitek. Dziennikarz przeprowadził rozmowy zarówno z protestującymi, jak również z włodarzem miasta.

https://www.youtube.com/watch?v=UvWTVVeNkuI&feature=youtu.be

Program “Alarm” emitowany jest od poniedziałku do soboty w TVP1 o godz. 20:10.

1 z 8
Udostępnij

2 komentarze

  1. Jeżeli pani radna głosowała będąc na zwolnieniu lekarskim, głosowanie nie jest ważne. Chyba, że było inaczej?

  2. Zbyszek i Kasia na

    Kuriozalne jest to, że pan burmistrz dba bardziej o interes wyższej szkoły niż o interes Sz. P. Nr 2! Dlaczego wyręcza ministra nauki i edukacji zaniedbując sandomierskie dzieci i narażając je oraz nauczycieli na ścieśnienie w gorszych warunkach w budynku Szkoły Podstawowej Nr 4. Naraża zatem na znaczący wzrost utraty zdrowia i życia poprzez zakażenie virusem COVID dzieci i nauczycieli oraz pracowników obu szkół. Nigdy bym go nie podejrzewał o takie zapędy i Rady Miasta też, której obojętne są zdrowie i życie dzieci? a ważniejsze są warunki dla studentów? Nie ośmieszajcie się proszę. Uchylcie tą kompromitującą was uchwałę! Macie obowiązek dbać o szkoły podstawowe a nie o szkoły wyższe. Czy wiecie, że łamiecie przepisy prawne, własne obowiązki i wykazujecie się przekroczeniem uprawnień na niekorzyść sandomierskich dzieci, nauczycieli i pracowników oświaty? Przed podjęciem działania na korzyść uniwersytetu mogliście przynajmniej zapoznać się z bazą kształceniową Kielc, Tarnobrzega i Stalowej Woli, a przynajmniej zapleczem naukowym, bazą lokalową i liczbami studentów.