Wiemy, kiedy w programie "Alarm" TVP zostanie poruszony temat szkoły w Sandomierzu - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Wiemy, kiedy w programie “Alarm” TVP zostanie poruszony temat szkoły w Sandomierzu

2

Wczoraj w Sandomierzu pojawiła się ekipa programu “Alarm” Telewizji Publicznej. Redakcja poinformowała nas, kiedy nastąpi emisja odcinka o przenosinach Szkoły Podstawowej nr 2.

Przed budynkiem sandomierskiej “dwójki” miały miejsce nagrania do interwencyjnego programu “Alarm” TVP. Redakcja chce poruszyć temat przenosin Szkoły Podstawowej nr 2 do placówki nr 4. Tutaj można zobaczyć, jak wyglądały wczorajsze nagrania:

Ekipa “Alarmu” TVP w Sandomierzu. Burzliwe rozmowy z rodzicami i burmistrzem [wideo][zdjęcia]

Kiedy w programie “Alarm” będzie Szkoła Podstawowa nr 2 w Sandomierzu?

Redakcja “Alarmu”  poinformowała nas, że emisja programu o przenosinach Szkoły Podstawowej nr 2 w Sandomierzu będzie miała miejsce jutro, tj. w czwartek o godz. 20:10 na antenie TVP1.

Udostępnij

2 komentarze

  1. Zbyszek i Kasia na

    Kuriozalne jest to, że pan burmistrz dba bardziej o interes wyższej szkoły niż o interes Sz. P. Nr 2! Dlaczego wyręcza ministra nauki i edukacji zaniedbując sandomierskie dzieci i narażając je oraz nauczycieli na ścieśnienie w gorszych warunkach w budynku Szkoły Podstawowej Nr 4. Naraża zatem na znaczący wzrost utraty zdrowia i życia poprzez zakażenie virusem COVID dzieci i nauczycieli oraz pracowników obu szkół. Nigdy bym go nie podejrzewał o takie zapędy i Rady Miasta też, której obojętne są zdrowie i życie dzieci? a ważniejsze są warunki dla studentów? Nie ośmieszajcie się proszę. Uchylcie tą kompromitującą was uchwałę! Macie obowiązek dbać o szkoły podstawowe a nie o szkoły wyższe. Czy wiecie, że łamiecie przepisy prawne, własne obowiązki i wykazujecie się przekroczeniem uprawnień na niekorzyść sandomierskich dzieci, nauczycieli i pracowników oświaty? Przed podjęciem działania na korzysć uniwersytetu mogliście przynajmniej zapoznać się z bazą kształceniową Kielc, Tarnobrzega i Stalowej Woli, a przynajmniej zapleczem naukowym, bazą lokalową i liczbami studentów.