Reklama
Kolejna impreza w Golejowie, tylko wczoraj zebrano prawie 40 tys. zł dla Marcelka! [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański

Kolejna impreza w Golejowie, tylko wczoraj zebrano prawie 40 tys. zł dla Marcelka! [zdjęcia]

0
1 z 68

Nad zalewem w Golejowie (powiat staszowski) po raz kolejny miała miejsce impreza charytatywna dla 4-letniego Marcelka z Rytwian. Były biegi, oglądanie zabytkowych samochodów czy też Koziołek Matołek. Nie zabrakło oczywiście również morsowania. Tylko wczoraj zebrano blisko 40 tysięcy złotych.

Znów w niedzielę nad zalewem w Golejowie zebrały się tłumy ludzi korzystających z wielu atrakcji. Tych było jeszcze więcej niż podczas poprzednich imprez. Była rozgrzewka z instruktorką fitness, biegi, zabytkowe samochody i quady. Na najmłodszych czekał Koziołek Matołek. Nie zawiedli oczywiście morsi, którzy jak co niedziela zażyli lodowatej kąpieli.

Zobacz także:
– Strażacy dosłownie wykuli psa z szybu wentylacyjnego [zdjęcia]

Podczas imprezy zbierano pieniądze na leczenie 4-letniego Marcelka z Rytwian, zmagającego się z glejakiem nerwu wzrokowego. Jedynym ratunkiem dla niego jest kosztowna terapia w Stanach Zjednoczonych. By chłopiec mógł z niej skorzystać, trzeba zebrać ponad milion złotych. Tylko wczoraj w Golejowie zebrano podczas licytacji gadżetów i do puszek kwotę 39389,59 zł.

Akcję zbiórki pieniędzy cały czas można wesprzeć tutaj: https://www.siepomaga.pl/marcel-wojcik

Fot. Kemer studio

1 z 68
Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zostaw komentarz!x
()
x