Komunikat wójta gminy Dwikozy

0

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wynikającym z rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 wójt gminy Dwikozy Marek Łukaszek zwrócił się z apelem do mieszkańców.

Treść komunikatu:

“Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Dwikozy

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wynikającym z rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 na terenie kraju zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o ograniczenie osobistego załatwiania spraw w Urzędzie Gminy Dwikozy i podległych jednostkach organizacyjnych.

Zachęcam by pierwszą i podstawową formą kontaktu z Urzędem Gminy Dwikozy był kontakt telefoniczny, mailowy lub za pośrednictwem skrzynki nadawczej ePUAP

                                        tel. (15) 831-14-71; fax. (15) 831-14-04

                                        e-mail: urzad@dwikozy.gmina.pl

sekretariat@dwikozy.gmina.pl

                             Adres skrzynki ePUAP: /ux81gpa486/Skrytka_ESP

Wizyta osobista w Urzędzie jest wskazana wyłącznie w sytuacjach, gdy kontaktu bezpośredniego nie można zastąpić inną formą.

Apeluję do Mieszkańców Gminy Dwikozy o ograniczenie przebywania w miejscach publicznych i stosowanie się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i innych służb zaangażowanych w walkę z epidemią.

Marek Łukaszek

Wójt Gminy Dwikozy”

Wszelkie zobowiązania finansowe (podatki, opłaty skarbowe i inne opłaty) należy regulować za pomocą płatności elektronicznej na rachunek bankowy w Banku Spółdzielczym. Nr rachunku do dokonywania wpłat :
75 9429 0004 2001 0014 0184 0001

Ponadto, Ośrodek Pomocy Społecznej w Dwikozach pomoże w zakupie niezbędnych artykułów spożywczych lub leków osobom starszym, samotnym, niepełnosprawnym i tym, które tego potrzebują. Należy skontaktować się pod numerem telefonu: 15 831 18 16 w godzinach pracy ośrodka, tj.: poniedziałek – piątek od 7:00 do 15:00.

W pozostałych godzinach prosimy o kontakt na adres e-mail: ops@dwikozy.gmina.pl

Share.

Comments are closed.