Konkurs! Rozdajemy zaproszenia na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w Sandomierzu

0

Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w Sandomierzu.

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie biletów należy pod konkursowym wpisem na facebookowym profilu TN (znajdzecie go tutaj: https://www.facebook.com/tygodniknadwislanski/ ) podać własną interpretację skrótu KMN.

Dwie najciekawsze propozycje nagrodzimy. Na Wasze wpisy czekamy do 24 marca, do godziny 15.

Kabaret Moralnego Niepokoju oraz AGENCJA ARTYSTYCZNA ART zapraszają na premierowy program „Maj zaczyna się we wtorek” – 8.04.2018 w Sandomierzu.

„Maj zaczyna się we wtorek” taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać w szkole zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne takie problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz ,, Maj” ludzi z całego świata (dobrze by było gdyby rozumieli po polsku). Naszą intencją jest stworzenie na czas spektaklu wspólnoty myśli i zabawy, bo tylko razem damy radę, bo razem to nam mogą nafiukać.

Na koniec bisy, a tam- największe hity. Proszę się przygotować na ponad 2 godziny premierowego programu, po którym mamy spotkanie z publicznością.

Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.