Marszałek przy telefonie. Nasi czytelnicy pytali o inwestycje, remonty... muzykę - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 28 czerwca
reklama

Marszałek przy telefonie. Nasi czytelnicy pytali o inwestycje, remonty… muzykę

0

W poniedziałek, na telefonicznym dyżurze w naszej redakcji gościł marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas.

Przez blisko dwie godziny samorządowiec odpowiadał na pytania Czytelników Tygodnika Nadwiślańskiego, zarówno te przekazywane bezpośrednio w trakcie dyżuru, jak również nadesłane wcześniej drogą mailową. Rozmówcy marszałka dopytywali m.in. o losy zakładu NEMEX, którego lokalizacja planowana była w połanieckiej strefie inwestycyjnej. Interesowały ich też kwestie związane z remontem najważniejszych świętokrzyskich arterii komunikacyjnych, budową Parku Dziedzictwa Ziemi Świętokrzyskiej w Bałtowie oraz … muzycznymi zainteresowaniami Adama Jarubasa, który – jak sam przyznaje – miał kiedyś własny zespół i występował z nim m.in. na imprezach weselnych. Telefonujący do naszej redakcji szukali również wsparcia w swoich prywatnych zmaganiach z biurokracją, urzędami i instytucjami różnego szczebla.

Marszałkowi, podczas wizyty w redakcji „Tygodnika Nadwiślańskiego” towarzyszył radny Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Swajda.

Szczegółową relację z dyżuru, wraz z zapisem odpowiedzi marszałka na najczęściej poruszane problemy, zamieścimy w najbliższym wydaniu TN. (rs)

jarubas

DSC_0099

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.