Mistrzowie Branży Ślubnej nagrodzeni!

0

W piątek 30 listopada w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbyła się pierwsza Gala Mistrzów Branży Ślubnej Tygodnika Nadwiślańskiego.

Podczas imprezy nagrodziliśmy zdobywców trzech pierwszych miejsc w pierwszej edycji plebiscytu “Wesele, hej wesele!”

Fotorelacja z gali: https://tyna.info.pl/gala-mistrzow-branzy-slubnej-2018/

W kategorii „lokal weselny” zwyciężył Dworek Belweder z Chmielowa zdobywając 54,1% wszystkich głosów. Drugie miejsce zajęła Villa Anna z Tarnobrzega, a trzecie Restauracja Cykada z Pęchowa. Wśród zespołów muzycznych i dj wygrał Dj eM czyli Michał Szczytyński z Tarnobrzega (48,8% głosów). Drugi wynik zdobył zespół “Maxwel” ze Staszowa, a trzeci “Vester” z Grębowa. Wśród cukierni wygrała Cukiernia Katarzynka z Niska (49,3%) głosów, przed Piekarnią u Jędrusia z Koprzywnicy, Domową Cukierenką Jagiellonka ze Stalowej Woli i Krainą Tortów z Rżuchowa. Wśród salonów piękności 88,7% głosów zdobyła Kreacja Piękna Eweliny Sudoł z Tarnobrzega. Drugi wynik zanotował salon Pretty Woman z tego samego miasta. Tytuł najlepszego fotografa przypadł Adamowi Jaskotowi z Sandomierza (37% głosów). Drugie miejsce zdobyła Renata Trybuła z Gorzyc, a trzecie Mariusz Twaróg z Tarnobrzega. Członkowie grupy Leśne Licho Fire Show ze Stalowej Woli zwyciężyli w kategorii „ślubne usługi specjalne” (45,4% głosów). Drugie miejsce zdobył Photo-Mirror z Sandomierza, a trzecie Agencja Artystyczna Macieja Osucha z Agatówki.

Celem plebiscytu było wyłonienie mistrzów branży ślubnej – firm, które każdej młodej parze mogą przygotować prawdziwe wesele marzeń. Laurami podzieliły się firmy z całego regionu – od Chmielowa, przez Tarnobrzeg i Sandomierz, Staszów po Stalową Wolę i Nisko.

Fot. D. Siatrak

btr

Share.

Comments are closed.