Narodowy Dzień Sportu w Tarnobrzegu i Sandomierzu

1

3 października odbędzie się trzecia edycja Narodowego Dnia Sportu. Ten ogólnopolski projekt popularyzujący aktywność sportową wśród Polaków organizowany jest przez Fundację Zwalcz Nudę we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Ideą akcji jest umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do bezpłatnych, specjalnie przygotowanych treningów w różnych dyscyplinach sportowych. Wybrane szkolenia poprowadzą wybitni polscy sportowcy i olimpijczycy, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie się na wybrany trening poprzez stronę www.narodowydziensportu.pl.

W Sandomierz w ramach tej akcji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje Rodzinny Piknik Sportowy – „Turniej pokoleń” – będą to rekreacyjne rodzinne rozgrywki, zmagania rodziców i dzieci. MKS Ring Sandomierz zaprasza na trening bokserski. Fitness Vacu Club zaprasza natomiast na trening z maszynami Vacu oraz trening obwodowy dla kobiet. Zapisy trwają! Pełna lista wydarzeń jest dostępna na stronie – www.narodowydziensportu.pl/miasta-partnerskie/sandomierz/

W Tarnobrzegu w pierwszą sobotę października Klub Kajakowy „Jezioro Tarnobrzeg” organizuje warsztaty oraz zawody o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego na Jeziorze Tarnobrzeskim. Jacht Klub Kotwica poprowadzi tam także warsztaty żeglarskie. Pełna lista wydarzeń znajduje się na stronie: www.narodowydziensportu.pl/miasta-partnerskie/tarnobrzeg/.

Tygodnik Nadwiślański jest lokalnym partnerem medialnym tego wydarzenia.

Podziel się:

1 komentarz