reklama
"Ojciec Mateusz" ponownie w Sandomierzu [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 9 sierpnia
reklama

„Ojciec Mateusz” ponownie w Sandomierzu [zdjęcia]

0
1 z 6

Sandomierzanie i goszczący w Królewskim Mieście turyści znowu mają okazję zobaczenia w akcji, na żywo, popularnego detektywa w sutannie. Ekipa „Ojca Mateusza” powróciła na kilka dni do Sandomierza.

Zdjęcia do kolejnych odcinków popularnego serialu rozpoczęły się we wtorek rano, od sceny przedstawiającej zatrzymanie kobiety przez policję na tarasie jednej ze staromiejskich kawiarni. Później serialowi detektywi tropili handlarzy narkotyków.

Na planie zdjęciowym można było zobaczyć między innymi: Michała Pielę, grającego aspiranta Mieczysława Nocula, Piotra Polka w roli komendanta Oresta Możejki, Artura Pontka jako policjanta Mariana Marczaka i Rafała Cieszyńskiego, wcielającego się w postać jego kolegi z komendy Przemysława Gibalskiego. Artur Żmijewski występuje tym razem w podwójnej roli –ojca Mateusza i reżysera nowych odcinków.

Aktorzy nie zdradzają, o czym będą opowiadać nowe serialowe historie, tłumacząc, że nie chcą odbierać widzom przyjemności oglądania.

 – Na pewno będą to ciekawe historie kryminalne, ale będzie również wesoło. Będzie wiele scen z przymrużeniem oka  – powiedział Artur Pontek.

Rafał Cieszyński chwalił atmosferę panującą na planie w Sandomierzu. – Uwielbiam przyjeżdżać do tego miasta. Mam wrażenie, że czas płynie tu wolniej. Nie musimy z reguły się spieszyć. Mamy mniej scen do nakręcenia niż w Warszawie. Jest tu przepięknie i bardzo wakacyjnie – zachwycał się Rafał Cieszyński.

Serialową ekipę można spotkać głównie na starówce – na Rynku i w przyległych uliczkach. Będzie ona pracować w Sandomierzu do najbliższego czwartku.

1 z 6

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.