Oto mistrzowie branży ślubnej 2018. Wyniki plebiscytu "Wesele, hej wesele"! - Tygodnik Nadwiślański
środa, 29 czerwca
reklama

Oto mistrzowie branży ślubnej 2018. Wyniki plebiscytu „Wesele, hej wesele”!

0

Poznaliśmy zwycięzców pierwszej edycji plebiscytu weselnego Tygodnika Nadwiślańskiego – „Wesele, hej wesele!”.

Celem plebiscytu było wyłonienie mistrzów branży ślubnej – firm, które każdej młodej parze mogą przygotować prawdziwe wesele marzeń. Lurami podzieliły się firmy z całego regionu – od Chmielowa, przez Tarnobrzeg i Sandomierz, po Stalową Wolę i Nisko.

W kategorii „lokal weselny” zwyciężył Dworek Belweder z Chmielowa zdobywając 54,1% wszystkich głosów. Drugie miejsce zajęła Villa Anna z Tarnobrzega, a trzecie Cykada z Pęchowa.

Wśród zespołów muzycznych i dj wygrał Dj eM czyli Michał Szczytyński z Tarnobrzega (48,8% głosów). Drugi wynik zdobył zespół Maxwel ze Staszowa, a trzeci Vester z Grębowa.

Wśród cukierni wygrała Cukiernia Katarzynka z Niska (49,3%) głosów, przed Piekarnią w Jędrusia z Koprzywnicy, Domową Cukierenką Jagiellonka ze Stalowej Woli i Krainą Tortów z Rzuchowa.

Wśród salonów piękności 88,7% głosów zdobyła Kreacja Piękna Eweliny Sudoł z Tarnobrzega. Drugi wynik zanotował salon Pretty Woman z tego samego miasta.

Tytuł najlepszego fotografa przypadł Adamowi Jaskotowi z Sandomierza (37% głosów). Drugie miejsce zdobyła Renata Trubuła z Gorzyc, a trzecie Mariusz Twaróg z Tarnobrzega.

Członkowie grupy Leśne Licho Fire Show ze Stalowej Woli zwyciężyli w kategorii „ślubne usługi specjalne” (45,4% głosów). Drugie miejsce zdobył Photo-Mirror z Sandomierza, a trzecie Agencja Artystyczna Macieja Osucha z Agatówki.

Zwycięzcy plebiscytu w poszczególnych kategoriach otrzymają pamiątkowe dyplomy i grawertony, które zostaną wręczone podczas uroczystej Nadwiślańskiej Gali Mistrzów Branży Weselnej. Ich sylwetki zostaną także zaprezentowane na łamach „Tygodnika Nadwiślańskiego”. Dodatkowo zwycięzcy w każdej z plebiscytowych kategorii przez okres trzech miesięcy będą mogli korzystać z bezpłatnej reklamy w papierowym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego” oraz na stronie internetowej tyna.info.pl.

Szczegółowe wyniki plebiscytu:

Lokal weselny

Zespół muzyczny/dj 

Cukiernia 

Salon piękności (fryzjerski, kosmetyczny) 

Studio fotografii ślubnej 

Ślubne usługi specjalne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.