Siarka Tarnobrzeg zremisowała w Wielką Sobotę z Garbarnią Kraków

16:00, 30.03.2024 . Aktualizacja: 08:34, 02.04.2024
Skomentuj W Wielką Sobotę w Krakowie miejscowa Garbarnia podejmowała Siarkę Tarnobrzeg. W Wielką Sobotę w Krakowie miejscowa Garbarnia podejmowała Siarkę Tarnobrzeg.

W Wielką Sobotę w Krakowie miejscowa Garbarnia podejmowała Siarkę Tarnobrzeg. Obie ekipy podzieliły się punktami.

Tarnobrzeżanie przystępowali do tego spotkania w dobrych nastrojach po ubiegłodniowym zwycięstwie. Przypomnijmy, że w bardzo emocjonującym spotkaniu "siarkowcy" pokonali Wiślan Jaśkowice.

[ZT]210090[/ZT]

W ten weekend podopieczni Dariusza Kantora mierzyli się z kolejną ekipą z Małopolski. Tym razem przeciwnikiem była Garbarnia Kraków. Siarka wyszła na to spotkanie w następującym składzie: Artym - Misztal, Kumorek, Woś, Sulkowski - Jodłowski, Kaliniec, D. Lisowski - Feret, Iwao, Orlik.

Po pierwszej połowie nasza drużyna prowadziła 1:0. Strzał z rzutu karnego dobił Szymon Kaliniec.

Niestety w 60. minucie arbiter ponownie podyktował "jedenastkę", tym razem na korzyść Garbarni. Skutecznym egzekutorem okazał się Mateusz Duda. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.