Zamknij

Siarka chce zagrać mecz z klubem z Ekstraklasy. Trwają rozmowy

KR 08:10, 22.06.2022
Skomentuj

Jak poinformował prezes Siarki Tarnobrzeg Dariusz Dziedzic, zespół Sławomira Majaka ma w planach rozegrać towarzyski mecz z pierwszą drużyną Cracovii. Okazją ku temu ma być 65. rocznica powstania klubu.

Wczoraj w twitterowym pokoju #ŻółtySalon, gdzie prowadzone są rozmowy na temat Siarki Tarnobrzeg, gościem był prezes klubu Dariusz Dziedzic. Poruszył w nim kilka ważnych kwestii związanych zarówno ze sferą sportową, jak i infrastrukturalną. Mowa była także o rocznicy powstania klubu.

Zobacz także:

Czy zawodnik Siarki Tarnobrzeg trafi do Ekstraklasy?

"Na 65-lecie chcemy zagrać mecz z ekstraklasową Cracovią. Chciałybyśmy, żeby do tego meczu doszło w czasie jesiennej przerwy reprezentacyjnej, jeśli uda się przełożyć zaplanowany na wtedy meczy z Górnikiem Polkowice (24-25 września). Rozmowy trwają" - zapowiedział prezes Dariusz Dziedzic.

Przypomnijmy, że trenerem drużyny z Krakowa jest tarnobrzeżanin, legenda Siarki Jacek Zieliński.

https://twitter.com/TNadwislanski/status/1539303443621355523

(KR)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%