Zamknij
REKLAMA

Koncerty, pokazy, przejażdżki oraz licytacje. Sandomierski 31. Finał WOŚP z wieloma atrakcjami

09.41, 23.01.2023 .mp Aktualizacja: 12.11, 29.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

Sandomierski 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej MOSiR. Będzie mu towarzyszyć wiele atrakcji. Orkiestrowe niespodzianki będą czekać na mieszkańców miasta również w plenerze.

W Sandomierzu 21 wolontariuszy WOŚP będzie kwestować już w sobotę, 28 stycznia. Będzie można ich spotkać w wybranych punktach handlowych w godzinach od 10 do 17. W niedzielę, w dniu finału, zbiórka na ulicach miasta będzie prowadzona od 8 do 17.

Gala w hali przy ulicy Aleksandra Patkowskiego rozpocznie się o godzinie 13.30. Na scenie zaprezentują się: formacja „Dance Mania”, Centrum Edukacji Artystycznej „Gama”, formacja taneczna „Paradox”, Sandomierskie Studio Piosenki oraz Sandomierski Klub Karate „Kyokushin”. O godzinie 18 odbędzie się koncert Agaty Gałach z zespołem „Jaśmin”

Licytacje gadżetów WOŚP i innych fantów przekazanych przez darczyńców będą prowadzone między występami. W ramach towarzyszącego wydarzeniu „SIEMA SHOP-u” będzie można kupić drobne gadżety i fanty poza licytacjami.

Dodatkowo na niedzielę zaplanowane są atrakcje plenerowe. Na Rynku Starego Miasta w godzinach od 11 do 15 będzie trwał Moto Piknik, zorganizowany przez Sandomierskie Stowarzyszenie Motocyklowe i Sandomierską Grupę Terenową. Na pl. Jana Pawła II w godzinach 11 – 14 chętni będą mogli skorzystać z przejażdżek na kucykach, oferowanych przez Szkółkę Jeździecką „Astoria”

Organizatorami wydarzenia są: Sandomierskie Centrum Kultury, Urząd Miejski w Sandomierzu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu oraz Fundacja Kultury Ziemi Sandomierskiej.

na zdjęciu: Agata Gałach   

(.mp)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%