Zamknij

Sandomierskie sztuczne lodowisko już rozłożone. Od kiedy będzie można z niego korzystać?

10:41, 05.12.2024 Aktualizacja: 17:50, 07.12.2024
Skomentuj Sztuczne lodowisko  w Sandomierzu Sztuczne lodowisko w Sandomierzu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu rozpoczął przygotowania do uruchomienia sztucznego lodowiska. Ma ono być gotowe już przed świętami. 

Tafla znajduje się, jak co roku, na placu rekreacyjnym przy ulicy Żółkiewskiego-„Lina”. Obiekt jest już rozłożony. Jak poinformował Jerzy Żyła, dyrektor MOSiR, glikol został już uzupełniony, a płyta częściowo wylana, sprawdzany jest agregat i to, czy konstrukcja jest szczelna,

Przygotowujemy się do otwarcia lodowiska. Planujemy uruchomienie go już na weekend przedświąteczny. Jeśli pogoda na to pozwoli, będzie czynne od 20 grudnia – powiedział Jerzy Żyła.  

Obiekt ma działać również w święta. O godzinach otwarcia MOSiR poinformuje w późniejszym czasie.  

Podobnie jak w ubiegłych latach przy lodowisku będzie działać wypożyczalnia łyżew. Godzina na tafli będzie kosztować 5 zł.

W pierwszy weekend funkcjonowania obiektu korzystanie z niego będzie bezpłatne.

 

(mp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%