Zamknij

Rafał Trzaskowski na wieczorze wyborczym w Sandomierzu

14:33, 14.05.2025 Aktualizacja: 16:08, 14.05.2025
Skomentuj Rafał Trzaskowski spędzi wieczór wyborczy w Sandomierzu    Rafał Trzaskowski spędzi wieczór wyborczy w Sandomierzu

W niedzielę, 18 maja, na Rynku w Sandomierzu odbędzie się główny wieczór wyborczy kandydata na prezydenta, Rafała Trzaskowskiego. Sam kandydat, oczywiście, weźmie w nim udział. 

Decyzja w tej sprawie zapadła bardzo niedawno. Szczegóły wydarzenia są jeszcze uzgadniane. Wieczór odbędzie się na pewno na Rynku. Wezmą w nim udział czołowi politycy Koalicji Obywatelskiej – powiedział Sławomir Gągorowski, przewodniczący miejskiego koła Platformy Obywatelskiej.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21. Będzie miało charakter otwarty.

Sławomir Gągorowski przypomniał, że Rafał Trzaskowski miał przyjechać do Sandomierza w trakcie kampanii. Nie udało się, ale za to właśnie w tym mieście zakończy pierwszy etap wyborów.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

MyślicieleMyśliciele

3 0

Wow, cóż za myśliciele. To chodzi o to, że Pis też miało swój wieczór wyborczy i wtedy przegrało. Mam nadzieję, że to samo będzie teraz.

16:36, 14.05.2025
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

StefanStefan

1 0

PiS wygrał wybory parlamentarne. Miał prawie 5% przewagi nad KO

17:02, 14.05.2025

GienekGienek

1 0

Oby przegrał

17:58, 14.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%