Zamknij
REKLAMA

Fantastyczny koncert świąteczno-noworoczny w Klimontowie [FOTO]

21.38, 23.01.2023 rs Aktualizacja: 18.45, 27.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

Dwukrotnie, przy każdorazowo wypełnionej po brzegi sali, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Klimontowie zaprezentowany został w niedzielę Koncert Świąteczno-Noworoczny.

[FOTORELACJA]3788[/FOTORELACJA]

Wydarzenie to ma już wieloletnią tradycję i stanowi swego rodzaju podsumowanie działalności grup wokalnych oraz tanecznych pracujących na co dzień w placówce.

Tegoroczny koncert poprowadzili Paulina Sierant i Daniel Ferens, a na widowni zasiedli m.in. burmistrz Klimontowa Marek Goździewski i jego zastępca Edward Przytuła. Gościem imprezy była również Martyna Puszka-Maziarz prowadząca Centrum Kształcenia Głosu w Opatowie.

Na scenie zaprezentowali się członkowie formacji tanecznej Gest, którzy swoje umiejętności ćwiczą na co dzień pod okiem Katarzyny Kowalskiej, a także wokaliści i muzycy z grupy Fahrenheit oraz Studia Piosenki prowadzonych przez Marcina Maziarza.

Koncert rozpoczęła inscenizacja pokłonu Trzech Króli w wykonaniu aktorów biorących udział w bożonarodzeniowym spektaklu podczas pasterki w Kaplicy Betlejemskiej w Ossolinie.

Po występach na młodych artystów czekały upominki, które wręczał burmistrz Klimontowa. Wolontariusze klimontowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas imprezy rozpoczęli zbiórkę datków, które zasilą konto 31. Wielkiego Finału WOŚP.

[ZT]200790[/ZT]

 

 

(rs)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%