Ksiądz kanonik Czesław Bieniek urodził się 21 grudnia 1946 roku w Pokrzywiance w gminie Klimontów. Święcenia kapłańskie przyjął 12 czerwca 1971 roku w Sandomierzu.
Był wikariuszem w parafiach: Potworów, Tczów, Zwoleń – Podwyższenia Krzyża Św., Ostrowiec Św. – Matki Bożej Saletyńskiej, Staszów, Radom – św. Kazimierza, Ostrowiec Św. – św. Michała Archanioła, Końskie – św. Mikołaja. Pełnił posługę proboszcza w parafiach: Końskie – św. Anny, Radom – Podwyższenia Krzyża Świętego.
Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona w poniedziałek, 10 listopada o godz. 11.00 w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Radomiu (Rajec). Po Mszy św. pochowanie ciała na cmentarzu parafialnym.
[ZT]227003[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Tarnobrzeg dostał rowerową nagrodę, ale...
Cała infrastruktura rowerowa w Tbg jest nieprzemyślana ( od wielu lat), niepoprawnie zaprojektowana i tak samo wykonana. Nie widzę możliwości poprawy tej sytuacji.
Też rowerzysta
08:10, 2025-11-08
Żywa flaga dla Niepodległej [ZDJĘCIA]
Było widać i słychać żo to psl
do Marcin
06:24, 2025-11-08
Żywa flaga dla Niepodległej [ZDJĘCIA]
W końcu dyrektorka jest z PSL. Czego nie rozumiecie?
Marcin
06:10, 2025-11-08
Żywa flaga dla Niepodległej [ZDJĘCIA]
Bo sternik ma moralnego kaca po aferze w II LO. Dziś drżącym głosem wraz z dyrektorką tłumaczył sytuacj E. Chyba nawet dobrze im poszło bo aż zablokowali komentowanie pod materiałem na powiatsandomierski.
San
02:57, 2025-11-08