Wianki, muzyka, ognisko i zabawa do późna – to wszystko już w najbliższą niedzielę w Ciszycy w gminie Koprzywnica! 29 czerwca mieszkańcy i goście będą mogli wspólnie świętować Noc Świętojańską nad Wisłą. Organizatorzy zadbali o bogaty program artystyczny i atrakcje dla całych rodzin.
Tradycja spotyka się z nowoczesnością – tak w skrócie można opisać to, co będzie działo się podczas tegorocznych "Wianków w Ciszycy". Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 zbiórką na placu przy remizie w Ciszycy. Stamtąd uczestnicy przejadą nad Wisłę, gdzie wspólnie puszczą na wodę symboliczne wianki.
Po powrocie na plac odbędzie się oficjalne powitanie, a następnie rozpoczną się animacje dla dzieci, malowanie twarzy, dmuchańce, tatuaże, będą stoiska z przysmakami i wiele innych atrakcji. Gościom towarzyszyć będzie również Grupa Motocyklowa Cystersi, która od lat wspiera lokalne wydarzenia.
O 17:30 ruszy część artystyczna. Na scenie pojawi się grupa wokalna MGOKiS, wystąpią soliści – Marysia Dereń, Iza Wiącek i Krystian Malecki. Nie zabraknie również ludowego akcentu w wykonaniu zespołu Powiślanie, a lokalny zespół muzyczny zadba o rozgrzanie publiczności przed wspólną biesiadą przy ognisku.
Na zakończenie wieczoru zaplanowano dyskotekę pod gwiazdami, którą poprowadzi DJ Michał.
Za organizację wydarzenia odpowiadają: Burmistrz Miasta i Gminy Koprzywnica, Radna wraz z Radą Sołecką, KGW Ciszyca, OSP Ciszyca, Grupa Motocyklowa „Cystersi” oraz MGOKiS Koprzywnica.
To będzie wieczór pełen klimatu, wspólnego świętowania i niezapomnianych wrażeń. Ciszyca zaprasza wszystkich – nie tylko mieszkańców – do wspólnej zabawy!
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz