Zamknij

Sobotnie plażowanie na świeżo wysypanym piasku nad Jeziorem Tarnobrzeskim [ZDJĘCIA]

20:24, 08.06.2024 Aktualizacja: 19:29, 09.06.2024
Skomentuj

W sobotę, 8 czerwca, nad Jeziorem Tarnobrzeskim można było wypoczywać jeszcze bardziej komfortowo. Na plaży pojawiła się warstwa czystego,  nowego piachu.

[FOTORELACJA]6817[/FOTORELACJA]

Piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że sporo osób zdecydowało się dziś na wypoczynek nad jeziorem. Najlepsze warunki do plażowania były do południa, kiedy to było naprawdę upalnie. Później słońce schowało się za chmury, ale po godz. 16 ponownie się rozpogodziło.

Ci, którzy zdecydowali się wybrać dziś nad tarnobrzeski akwen, z pewnością nie żałowali. Nie było tłumów, więc miejsca na plaży było pod dostatkiem. Można było wygrzewać się do woli w komfortowych warunkach, na dodatek na czyściutkim, świeżo dosypanym piasku. 

Zarządzający tarnobrzeskim jeziorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zamówił na ten sezon dostawę 200 ton piasku z atestem higienicznym. Jest on sukcesywnie rozprowadzany na plaży.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

ObserwatorObserwator

0 0

"Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zamówił na ten sezon dostawę 200 ton piasku z atestem higienicznym."

Przyjdą pieski, będą kręcić rogala na plaży i przestanie mieć piasek atest higieniczny.
Niebawem zasypią całe jezioro poprzez dokładanie piachu, który z czasem wędruje do wody.

Kiedy wreście zasypią ziemią te betonowe dziurawe ukośne płyty przy plażach i zasieją trawę?

09:46, 09.06.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%