Tarnobrzeg: wiadomości, informacje - Tygodnik Nadwiślański

Zamknij

Dodaj komentarz

Zboczeniec bezkarny [Czytaj w gazecie]

. 19:34, 06.05.2026 Aktualizacja: 15:49, 06.05.2026
1 Zboczeniec bezkarny [Czytaj w gazecie] Policja w Tarnobrzegu odmówiła wszczęcia dochodzenia w sprawie mężczyzny, który miał dopuszczać się nieobyczajnych zachowań w centrum miasta.

Policja w Tarnobrzegu odmówiła wszczęcia dochodzenia w sprawie mężczyzny, który obnażał się i nie tylko w centrum miasta. Sprawa, nagłośniona przez „Tygodnik Nadwiślański”, budziła duże emocje wśród mieszkańców – tym bardziej, że do zdarzeń miało dochodzić w miejscach publicznych, także w pobliżu dzieci.

W najnowszym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego” więcej szczegółów dotyczących decyzji policji i kulis sprawy.

Czytaj w papierowym lub elektronicznym wydaniu

Tygodnika Nadwiślańskiego:

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%