Dla niektórych to misja niemożliwa, dla innych długo wyczekiwana zimowa przyjemność. Do wspólnej lodowatej kąpieli w ramach mikołajków zapraszają koprzywnickie morsy.
Grupa rozpoczęła sezon już w październiku, jednak to właśnie wczoraj warunki do morsowania były najlepsze - taflę wody w zalewie koprzywnickim przykrył lód. W związku z tym koprzywnicka grupa "zimnolubnych" zaprasza wszystkich miłośników morsowania na kolejną orzeźwiającą, mikołajkową kąpiel, która odbędzie się w poniedziałek, 6 grudnia o godzinie 18 nad zalewem w Koprzywnicy.
Zobacz galerię - 8 zdjęć
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Odnowiona ulica Bema w Tarnobrzegu oficjalnie oddana
Brak zadaszenia na przystanku mks (dla pasażerów jadących w kierunku Tarnobrzega),
Pasażer
00:03, 2026-01-03
Tarnobrzeg szampańsko witał Nowy Rok 2026 [ZDJĘCIA]
Frekwencja nie dopisała. Poziom wygłupów już tak (jak zwykle ).
Poważny
00:00, 2026-01-03
Samuel, Hania i Zuzia to dzieci urodzone w Tarnobrzegu
Samuel? Z jakiego kraju zaczerpnięte imię?
Abdullah
23:55, 2026-01-02
Koniec z pomocą dla ofiar przestępstw w Tarnobrzegu
PO u władzy i wszystko jasne.
Neutralny polityczni
23:52, 2026-01-02