Podkarpacie. Kolejna tragedia na przejeździe kolejowym, nie żyje kobieta [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
środa, 25 maja
reklama

Podkarpacie. Kolejna tragedia na przejeździe kolejowym, nie żyje kobieta [zdjęcia]

1
1 z 3

Służby pracują na miejscu tragicznego zdarzenia na przejeździe kolejowym w Łańcucie. Doszło tam do zderzenia osobowego forda z pociągiem technicznym. W wyniku odniesionych obrażeń, na miejscu zginęła kobieta kierująca fordem.

Po godz. 11, dyżurny komendy Policji został powiadomiony o zdarzeniu na przejeździe kolejowym w Łańcucie na ul. Polnej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca fordem wjechała na przejazd kolejowy prawdopodobnie podczas opuszczania zapór, w wyniku czego samochód zderzył się z pociągiem technicznym. Na miejscu śmierć poniosła kierująca fordem.

Służby pracują na miejscu zdarzenia. Policjanci będą ustalać dokładne okoliczności tego wypadku.

To już czwarte śmiertelne w skutkach zdarzenie na przejazdach kolejowych w województwie podkarpackim w ostatnim miesiącu. 12 kwietnia na drodze Sobów – Furmany doszło do zderzenia samochodu z pojazdem technicznym PKP. Dwa dni później zmarł pasażer auta: Nie żyje nastolatek, który ucierpiał w wypadku na przejeździe kolejowym w Tarnobrzegu. Nowe informacje w sprawie.

18 kwietnia na przejeździe kolejowym w Jadachach zginęło młode małżeństwo: Dwie osoby zginęły w wypadku na torach w Jadachach. Dziecko trafiło do szpitala [zdjęcia][wideo]. Natomiast wczoraj w wyniku zderzenia z szynobusem śmierć poniósł kierowca samochodu ciężarowego: Podkarpacie. Tragedia na trasie kolejowej Przeworsk – Stalowa Wola. Samochód ciężarowy wjechał pod szynobus [zdjęcia].

Tragedia na przejeździe kolejowym w Łańcucie – 2 zdjęcia

1 z 3

Jeden komentarz

  1. zmartwiony na

    Czy lokomotywa uległa uszkodzeniu? Jeśli tak to szkoda, że znowu tabor kolejowy ulegl uszkodzeniu a kolej poniesie wydatki.

Zostaw odpowiedź