Dziewięć firm złożyło oferty w przetargu na drugi etap rewaloryzacji Parku Miejskiego w Sandomierzu.
Najniższa oferta, złożona przez firmę z Oświęcimia, opiewa na 3,2 mln zł. Miasto założyło, że prace w parku będą kosztować więcej - 4,5 mln zł. Będą zatem oszczędności w budżecie.
- Oferent musi uzupełnić dokumentację. Gdy to zrobi, podpisana zostanie umowa na realizację inwestycji. Liczymy, że stanie się to jeszcze w sierpniu - powiedział wiceburmistrz Sandomierza Paweł Niedźwiedź.
W parku przy ulicy Mickiewicza zaplanowana jest budowa nowych alejek, wymiana oświetlenia i ławek, montaż elementów sensorycznych oraz wykonanie nowych nasadzeń. Finał prac przewidziany jest na czerwiec przyszłego roku.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nocny pościg za 16-latkiem na hulajnodze w Tarnobrzegu
Jeśli hulajnoga nie miała OC, to tatuś z mamusią będą musieli wyskoczyć z kilkunastu tysięcy na lakiernika i auto zastępcze. Oj smuteczek.
Anna
08:26, 2026-06-22
Nocny pościg za 16-latkiem na hulajnodze w Tarnobrzegu
Pewnie mu bateria padała i dlatego...
Robson
07:39, 2026-06-22
Nocny pościg za 16-latkiem na hulajnodze w Tarnobrzegu
To pewnie ten typ co często po ulicach jezdzil hulajnoga wymuszajac pierwszenstwo albo zmieniajac kierunek jazdy randomowo z pasow na droge lub odwrotnie.
Tebk
07:33, 2026-06-22
Tłumy nad Jeziorem Tarnobrzeskim na rozpoczęcie lata
Kiedy te betonowe ukośne płyty pokryją ziemią i zasieją trawę? Paskudnie wygladają.
Tylko pytam
00:15, 2026-06-22