Sandomierz - wiadomości, informacje - Tygodnik Nadwiślański

Zamknij

Dodaj komentarz

Rada Powiatu Sandomierskiego już w pełnym składzie. Paweł Niedźwiedź złożył ślubowanie

MPlaza 14:02, 19.08.2020 Aktualizacja: 20:14, 28.09.2025
2 Rada Powiatu Sandomierskiego już w pełnym składzie. Paweł Niedźwiedź złożył ślubow

Paweł Niedźwiedź jest już radnym powiatu sandomierskiego. Przyjęcie mandatu przez obecnego wiceburmistrza Sandomierza skutkować będzie istotną zmianą w Urzędzie Miejskim.     

Paweł Niedźwiedź w czasie środowej sesji Rady Powiatu złożył ślubowanie. Mandat radnego objął po zmarłym w czerwcu Jacentym Czajce.  Startując do rady z tego samego okręgu numer 1, również z komitetu Polskiego Stronnictwa Ludowego, Paweł Niedźwiedź otrzymał kolejno największą liczbę głosów.

- Moim celem, podobnie jak w pracy w Urzędzie Miejskim, będzie zaspokajanie potrzeb mieszkańców. Będę zabiegał o to, aby nieco łatwiej i przyjemniej żyło nam się w Sandomierzu - powiedział nowo zaprzysiężony członek rady.

Na sesji radny upomniał się o remont chodnika przy ulicy Mickiewicza, przylegającego do Parku Miejskiego.

Objęcie  mandatu oznacza, że Paweł Niedźwiedź będzie musiał zrezygnować z pracy z magistracie. Mówi, że nie miał dylematu, co zrobić.         

Zobacz także:

- W Koprzywnicy skarbów nie brakuje. Moc atrakcji podczas "Akcji eksploracja"

- Zabytkowe sandomierskie dzwony znowu zabrzmiały. Wśród nich "Piotr", najstarszy dzwon w Polsce

- Prace w sandomierskim parku coraz bliżej

- Uważam, że trzeba szanować wyborców , ale również  szanować pamięć naszego kolegi Jacentego Czajki. Dla mnie to wielki zaszczyt , że mogłem zasiąść  na jego miejscu. To także wielkie zobowiązanie. Postaram się nie zawieść jego pamięci - podkreślił Paweł Niedźwiedź.

Zgodnie z Kodeksem wyborczym, nowy radny ma trzy miesiące na rezygnację z pracy w urzędzie. Paweł Niedźwiedź nie wykluczył, że zrobi to wcześniej.  Kto zajmie zwolniony fotel wiceburmistrza, jeszcze nie wiadomo. Burmistrz  Marcin Marzec powiedział, że rozważa nieobsadzenie tego stanowiska.

(MPlaza)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

kawalerkawaler

0 0

Niezła laleczka stoi obok Niedźwiadka. Panienka? Kto to jest?

18:34, 19.08.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

jojojojo

0 0

to jo jestem

12:19, 20.08.2020


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%