Sandomierz Fashion Foto – Oto zwycięskie zdjęcie!

0

Rozstrzygnęliśmy konkurs Sandomierz Fashion Foto na Facebooku, organizowanym w ramach wydarzenia kulturalno-modowego Sandomierz Fashion Street, którego finał odbędzie się 9 sierpnia na sandomierskim rynku. 

Otrzymaliśmy mnóstwo wspaniałych zdjęć, niestety nie wszystkie spełniały kryteria jasno określone w regulaminie. Autorzy fotografii i modelki stanęli na wysokości zadania, jesteśmy zachwyceni pracami uczestników. Każda jest piękna i wyjątkowa! Stylizacje modelek, ich pozy, gra światła oraz uchwycony kadr tworzą niesamowitą całość. 

Zadanie konkursowe polegało na przedstawieniu streetowej stylizacji modelki/modela na zdjęciu w przestrzeni miasta Sandomierza uwzględniając takie walory jak: tło fotografii, ujęcie, pozę i stylizację.

Rywalizacja między nadesłanymi zdjęciami była zacięta! 

Decydujący głos w konkursie mieli internauci, to oni po przez oddanie swojego głosu w postaci polubienia lub pozytywnej reakcji mieli wpływ na to kto zwycięży i wygra główną nagrodę jaką jest wyróżnienie autorskiej pracy podczas wydarzenia. Autor oraz modelka zostaną zaproszeni do strefy VIP w czasie trwania Sandomierz Fashion Street, gdzie będą mieli okazję poznać osoby z branży. Dodatkowo będą mogli wziąć udział w profesjonalnie przygotowanej sesji zdjęciowej (zapewniamy stylistę, wizażystę oraz fryzjera). Oprócz tego autor zwycięskiej pracy będzie miał możliwość zaprezentowania swoich prac na łamach „Tygodnika Nadwiślańskiego”.

Fotografia, która zwyciężyła największą liczbą polubień oraz pozytywnych reakcji (276) a tym samym zapewniła sobie prawo do głównej nagrody to autorska praca Wojciecha Zycha. Gratulujemy! 

Druga praca, która również cieszyła się dużą liczbą polubień (272) to fotografia autorstwa Tomasza Bartosika. Gratulujemy!

Trzecia praca , która zdobyła 245 głosów jest autorstwa Wojciecha Zycha. Gratulujemy! 

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie. 

Share.

Comments are closed.