Studniówka tarnobrzeskiego "Rolnika". Perfekcyjny polonez, brokat i woale [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Studniówka tarnobrzeskiego „Rolnika”. Perfekcyjny polonez, brokat i woale [zdjęcia]

1
1 z 188

W sobotę, 12 lutego swój pierwszy wielki bal przeżywali uczniowie tarnobrzeskiego „Rolnika”. Studniówka odbywa się w gustownie udekorowanych wnętrzach Rezydencji Leśnej w Piasecznie w pow. sandomierskim. Prezentujemy dużą galerię zdjęć, niebawem na naszym portalu pojawi się także materiał wideo z wydarzenia. 

Bal maturzystów z Zespołu Szkół nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu rozpoczął się od tradycyjnego, perfekcyjnie zatańczonego poloneza. Oprócz grona pedagogicznego i dyrekcji, młodzież podziwiali także rodzice i rodzeństwo. Wśród studniówkowych kreacji pań królowały kolory pastelowe, woale, brokat i welur, nie zabrakło także klasyki oraz charakterystycznych dla studniówkowej nocy atrybutów: kotylionów i czerwonych podwiązek.

Zobacz także: 
– Studniówka 2022 tarnobrzeskiej ”Budowlanki” [zdjęcia]

Na koniec części oficjalnej dyrektor życzył wszystkim maturzystom niezapomnianej nocy i dobrych wyników na maturze. Wdzięczność za trud wychowawczy wyrazili także uczniowie wręczając dyrekcji i nauczycielom kwiaty. Po podziękowaniach uczniowie pozowali do zdjęć na tle dekoracji, a następnie rozpoczęli część nieoficjalną imprezy.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć, niebawem na naszym portalu pojawi się także materiał wideo z wydarzenia. Fot. D. Lipa/M.Gawlik

Studniówka tarnobrzeskiego „Rolnika” 2022 – 190 zdjęć

1 z 188

Jeden komentarz