Konkurs! Fashion Foto w przestrzeni miasta Sandomierza - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 27 listopada
reklama

Konkurs! Fashion Foto w przestrzeni miasta Sandomierza

0

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym w ramach wydarzenia kulturalno-modowego Sandomierz Fashion Street, którego finał odbędzie się 9 sierpnia na sandomierskiej starówce.

Jesteś fotografem? Pasjonatem fotografii? Ten konkurs jest dla Ciebie! Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu streetowej stylizacji modelki/modela w przestrzeni miasta Sandomierza uwzględniając takie walory jak: tło fotografii, ujęcie, pozę i stylizację. W sposób nowatorski i niebanalny.

Przebieg konkursu:

27 lipca na stronie na Facebooku „Tygodnika Nadwiślańskiego” zostanie opublikowana galeria nadesłanych prac i rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 3 sierpnia, do godz. 13.00. Dziesięć zdjęć, które otrzymają największą liczbę pozytywnych reakcji, zostanie zaprezentowanych 9 sierpnia na sandomierskim rynku, podczas finału wydarzenia Sandomierz Fashion Street. Później będzie można je oglądać także na wystawie w Iluzion Art Cafe w Sandomierzu.

Drugim etapem konkursu będzie wyłonienie zwycięskiej pracy. Jury, któremu przewodniczył będzie znany i ceniony fotograf Łukasz Dziewic, wybierze najlepszą pracę spośród nominowanej dziesiątki.

Zgłoszenie:

Zdjęcia wraz z imieniem i nazwiskiem autora należy wysłać na adres konkurs@tyna.info.pl w tytule wpisując Sandomierz Fashion Street do 26 lipca, do godz. 23.59!

Nagrody:

Zwycięska praca zostanie wyróżniona podczas wydarzenia. Autor oraz modelka/model zostaną zaproszeni do strefy VIP podczas wydarzenia Sandomierz Fashion Street, gdzie będą mieli okazję poznać osoby z branży. Dodatkowo będą mogli wziąć udział w profesjonalnie przygotowanej sesji zdjęciowej (zapewniamy stylistę, wizażystę oraz fryzjera). Oprócz tego autor zwycięskiej pracy będzie miał możliwość zaprezentowania swoich prac na łamach „Tygodnika Nadwiślańskiego”.

Na fotografie czekamy do 26 lipca do godziny 23:59

Regulamin dostępny tu

Link do wydarzenia tu

Powodzenia!

 

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.