reklama
Oficjalnie: Media Markt zamyka sklep w Tarnobrzegu! - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 12 sierpnia
reklama

Oficjalnie: Media Markt zamyka sklep w Tarnobrzegu!

9

Od pewnego czasu krążyły spekulacje o zamknięciu sklepu Media Markt w Tarnobrzegu. Potentat w branży RTV i AGD potwierdził, że z końcem stycznia kończy stacjonarną działalności w mieście.

Media Markt „optymalizuje” ilość sklepów w całej Polsce. Przyjęta strategia dotknie m.in. Tarnobrzeg, gdzie z końcem stycznia zamknięty zostanie punkt handlowy przy ul. Słomki 1. – Decyzja ta została poprzedzona wnikliwą analizą rynku lokalnego, w tym zasięgu działania sklepu internetowego mediamarkt.pl. Obecnie MediaMarkt w Tarnobrzegu prowadzi wyprzedaż asortymentu, która potrwa do 31 stycznia br. – powiedziała „Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” Wioletta Batóg, rzecznik MediaMarktSaturn Polska Communications Department.

Zobacz także:
– Tarnobrzeg/Chmielów. Przy ul. Strefowej samochody toną w błocie [wideo][zdjęcia]

– Czy pod Stalową Wolą doszło do morderstwa?
– Ustawili przetarg w czasie budowy Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego! [wideo]

Wszystkich Klientów z Tarnobrzega i okolic, zainteresowanych ofertą MediaMarkt zapraszamy do naszego marketu w Rzeszowie lub zakupów w sklepie internetowym mediamarkt.pl. Produkty można zamawiać z dostawą do domu lub odbierać w jednym z 20 000 punktów odbioru w całej Polsce – dodała rzecznik.

Media Markt zamyka sklep w Tarnobrzegu

 

9 komentarzy

 1. Juz od dawna było wiadomo ze ten sklep przeniesie się do Stalowej Woli bo to miasto daje perspektywy i odpowiednie lokalizacje i zaplecze oraz klientów.Wiadomo tez było ze eksperymenty w podupadłej mieścinie która żyje mrzonkami i wspomnieniami (chociaż i wówczas była o 20 ty mniejszym miastem od Stalowej Woli)o województwie gierkowskim nie powiadla sie

 2. I macie rację i nie słusznie ktoś napisał że powoli opuszcza kraj ,być może wróci jako dwie firmy podzielone pod innymi nazwami!

 3. nie gwiazdor na

  Spoko, powstaną następne sklepy. Nic nie trwa wiecznie. Koronawirus też kiedyś zostanie pokonany. Będziemy mieć galerię.

   • … galeria obrazów też jest potrzebna, dla zachowania historii. Dokąd istnieje historia i kultura, dotąd istnieją narody. Tak na marginesie: Chiny zniszczyły tybetańska kulturę. Zniszczyli wszystko co tylko było do zniszczenia.
    Kultura i historia jest dla ludzi inteligentnych.