Reklama
Oficjalnie: Media Markt zamyka sklep w Tarnobrzegu! - Tygodnik Nadwiślański

Oficjalnie: Media Markt zamyka sklep w Tarnobrzegu!

9

Od pewnego czasu krążyły spekulacje o zamknięciu sklepu Media Markt w Tarnobrzegu. Potentat w branży RTV i AGD potwierdził, że z końcem stycznia kończy stacjonarną działalności w mieście.

Media Markt “optymalizuje” ilość sklepów w całej Polsce. Przyjęta strategia dotknie m.in. Tarnobrzeg, gdzie z końcem stycznia zamknięty zostanie punkt handlowy przy ul. Słomki 1. – Decyzja ta została poprzedzona wnikliwą analizą rynku lokalnego, w tym zasięgu działania sklepu internetowego mediamarkt.pl. Obecnie MediaMarkt w Tarnobrzegu prowadzi wyprzedaż asortymentu, która potrwa do 31 stycznia br. – powiedziała “Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” Wioletta Batóg, rzecznik MediaMarktSaturn Polska Communications Department.

Zobacz także:
– Tarnobrzeg/Chmielów. Przy ul. Strefowej samochody toną w błocie [wideo][zdjęcia]

– Czy pod Stalową Wolą doszło do morderstwa?
– Ustawili przetarg w czasie budowy Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego! [wideo]

Wszystkich Klientów z Tarnobrzega i okolic, zainteresowanych ofertą MediaMarkt zapraszamy do naszego marketu w Rzeszowie lub zakupów w sklepie internetowym mediamarkt.pl. Produkty można zamawiać z dostawą do domu lub odbierać w jednym z 20 000 punktów odbioru w całej Polsce – dodała rzecznik.

Media Markt zamyka sklep w Tarnobrzegu

 

Udostępnij
9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
karina
1 miesiąc temu

Juz od dawna było wiadomo ze ten sklep przeniesie się do Stalowej Woli bo to miasto daje perspektywy i odpowiednie lokalizacje i zaplecze oraz klientów.Wiadomo tez było ze eksperymenty w podupadłej mieścinie która żyje mrzonkami i wspomnieniami (chociaż i wówczas była o 20 ty mniejszym miastem od Stalowej Woli)o województwie gierkowskim nie powiadla sie

antek
1 miesiąc temu

niemcy do siebie !

greg
1 miesiąc temu

I macie rację i nie słusznie ktoś napisał że powoli opuszcza kraj ,być może wróci jako dwie firmy podzielone pod innymi nazwami!

nie gwiazdor
1 miesiąc temu

Spoko, powstaną następne sklepy. Nic nie trwa wiecznie. Koronawirus też kiedyś zostanie pokonany. Będziemy mieć galerię.

Janina
1 miesiąc temu
Reply to  nie gwiazdor

GALERIE starych obrazow w zamku należącym do Tarnowskich I to by było na tyle

Taka
1 miesiąc temu
Reply to  Janina

… galeria obrazów też jest potrzebna, dla zachowania historii. Dokąd istnieje historia i kultura, dotąd istnieją narody. Tak na marginesie: Chiny zniszczyły tybetańska kulturę. Zniszczyli wszystko co tylko było do zniszczenia.
Kultura i historia jest dla ludzi inteligentnych.

jurek
1 miesiąc temu
Reply to  Janina

po 1 primo w tarnobrzegu nie ma zadnego zamku

jurek
1 miesiąc temu
Reply to  Janina

chyba ze ktos za takowy uznaje palac tarnowskich w niejakim dzikowie

stefan
24 dni temu
Reply to  jurek

powstaniw gay club