Zamknij
REKLAMA

Bieg jednak się odbędzie

08.42, 10.07.2020 StaszewskiR Aktualizacja: 08.53, 10.07.2020
Skomentuj
REKLAMA

W związku z panedmią koronawirusa odwołano w tym roku większość imprez, także sportowych. Jednym z nielicznych przedsięwzięć, które organizatorzy zamierzają przeprowadzić, będzie bieg wDECHĘrun.

Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Fundacja Pasjodzielnia z Wiązownicy Kolonii w gminie Staszów. Bieg planowany był początkowo na marzec, jednak z uwagi na sytuację epidemiologiczną, został przesunięty na 8 sierpnia.

Licząca ok. 6 km trasa biegu została poprowadzona tak, by jego uczestnicy mogli obejrzeć wszystkie najciekawsze miejsca w okolicy. Start i metę wyznaczono przy budynku 110-letniej szkoły. Po drodze biegacze mijać będą m.in. XVII-wieczną latarnie leśną, mural, urokliwy wąwóz, starą kopalnię torfu, pałac Dzięki oraz wzgórze kościelne.

Zobacz także:
- Piosenki, życzenia, prezenty i ... wyznania miłosne. Urodziny Jacka Cygana w Sandomierzu
- Michał walczy z rakiem. Pilnie potrzebna pomoc!
- Sandomierz Fashion Street, czyli pokaz mody i inne ciekawe wydarzenia

- Bieg ma mieć charakter towarzyski - bez miejsc na podium i punktacji. Dla uczestników przygotowaliśmy pamiątkowe koszulki, medale oraz gadżety od sponsorów - mówi Wioletta Piwowarska, prezes Fundacji PasjoDzielnia. - W związku z obostrzeniami sanitarnymi uczestników obowiązywać będą środki ostrożności opisane w regulaminie.

Regulamin biegu dostępny jest tu: https://docs.google.com/document/d/1PMy9ufzpF8_o1S3pwCfHl0PxBKjTxlFflnU6lO1arDc/edit?usp=sharing

a link do zapisów tu: https://forms.gle/5A1qDRh3JDmNRrNv9

(StaszewskiR)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%