Zamknij
REKLAMA

Młodzi tancerze, Kinga Preis i Artur Żmijewski na sandomierskim Rynku, czyli sobota na planie "Ojca Mateusza" [FOTO]

13.48, 21.01.2023 mp Aktualizacja: 14.04, 21.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

Młodzi tancerze występujący przed publicznością, wśród widzów ksiądz Mateusz i jego gospodyni Natalia – tak prezentowała się jedna ze scen serialu „Ojciec Mateusz”, kręconych w sobotnie przedpołudnie w Sandomierzu. Jak zawsze praca ekipy filmowej wzbudzała duże zainteresowanie wśród sandomierzan i turystów.

[FOTORELACJA]3773[/FOTORELACJA]

Ekipa pracowała przy Hotelu „Pod Ciżemką”. To tam popisy dawali serialowi miłośnicy breakdance, które przykuły również uwagę ojca Mateusza, granego przez Artura Żmijewskiego i Natalii Borowik, w tej roli Kinga Preis. Aktorom towarzyszyła duża grupa statystów. Przechodnie, którzy zatrzymywali się, żeby poobserwować filmowców, robili zdjęcia, szczęściarzom udało się sfotografować z odtwórcami głównych ról.

O czym będą opowiadać nowe odcinki serialu? Tego twórcy nie ujawniają. Mówią jedynie, że będzie tajemniczo, a momentami groźnie, a wszystko, jak zawsze w Ojcu Mateuszu”, będzie okraszone dużą dawką humoru. Będzie między innymi historia związana z radioaktywnymi materiałami i poszukiwaniem skarbów.

Sobota jest ostatnim dniem pracy filmowców w królewskim mieście. Wcześniej w akcji można było zobaczyć również między innymi: Michała Pielę, Piotra Polka, Rafała Cieszyńskiego i Bartłomieja Firleta, czyli serialowych policjantów. Na planie była także Hanna Śleszyńska.

Nowe odcinki 29. sezonu reżyseruje Radek Dunaszewski. TVP wyemituje je wiosną. 

(mp)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%