Zamknij

Przepłynęli Wisłę wpław [zdjęcia]

MPlaza 17:25, 11.01.2020 Aktualizacja: 17:25, 11.01.2020
Skomentuj

Ponad 50 śmiałków pokonało Wisłę wpław w Sandomierzu. Jak mówili, było świetnie, tylko trochę ... za ciepło.

Wydarzenie zorganizowano w Sandomierzu po raz piąty.  Przeprawa odbyła się w sobotę w południe. Woda w Wiśle miała wtedy temperaturę około 2 stopni Celsjusza. Temperatura powietrza wynosiła 6 stopni, ta odczuwalna, z uwagi na wiatr, była niższa.

Uczestnicy przeprawy mieli do pokonania dystans ponad 400 metrów. Pierwsi dotarli na metę po niespełna 5 minutach. Każdy otrzymywał na brzegu okolicznościowy medal.

- Woda była bardzo przyjemna. Temperatura jest sprzyjająca, choć każdy z morsów woli, gdy jest mróz, ponieważ wtedy doznania są większe. Uczucia po kilku minutach takiego płynięcia są takie, jak po pokonaniu maratonu, przebiegnięciu 42 kilometrów - powiedział sandomierzanin Dariusz Czerwiński.

Relacja z wydarzenia w najbliższym wydaniu Tygodnika Nadwiślańskiego.

 

(MPlaza)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%