#TygodnikPyta – Za co kochamy Sandomierz? [wideo] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 7 grudnia
ogłoszenie
reklama

#TygodnikPyta – Za co kochamy Sandomierz? [wideo]

11

Zapraszamy na kolejną odsłonę naszego cyklu materiałów wideo – #TygodnikPyta. Tym razem zapytaliśmy mieszkańców Sandomierza, za co kochają swoje miasto i co by w nim zmienili. Sprawdźcie jakie padły odpowiedzi.

Jeśli film się Wam spodoba koniecznie subskrybujcie nasz kanał Youtube – Tygodnik Nadwiślański TV.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo:

Zobacz także:

Za co kochamy Tarnobrzeg? [wideo]
Najgorszy dworzec kolejowy [wideo]
Czy tarnobrzeżanie wiedzą co to jest Kolekcja Dzikowska?

11 komentarzy

  1. somsiad z Tbg na

    Sandomierz jest piękny. Ma piękną panoramę, widoczną już z mostu na Wiśle. Jest położony w interesującym miejscu. Zwłaszcza dla fotografów. Sandomierz ma dużo zieleni, zabytki. Miasto bez zabytków jest takie … nijakie, z zabytkami… zawsze ładniejsze. Jest odremontowany. Ciekawie jest wykonany bulwar nad Wisłą. Ładna jest też okolica z pieprzówkami w roli głównej. Jest gdzie podejść, podjechać, pospacerować, coby coś ciekawego zobaczyć, napić się czy posilić. W Sandomierzu są zbrojni (rycerze), są pokazy z ich udziałem Ludzie mają pasję i o to chodzi, aby takie pasje mieć, bo to daje sens życia i chęć do działania. Jest aktywne PTTK organizujące wyjazdy, wycieczki. Sandomierz ma historię. W Sandomierzu nie można się nudzić.

    Jedyny minus taki, że w czwartki wieczorami dochodzi do zabójstw. Ojciec Mateusz wkracza do akcji i zawsze sprawcę namierzy wcześniej niż sandomierska Policja. W Czwartki nie należy pojawiać się w Sandomierzu!