V Sportowy Plebiscyt „Tygodnika Nadwiślańskiego” – nominacje dla powiatu sandomierskiego - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

V Sportowy Plebiscyt „Tygodnika Nadwiślańskiego” – nominacje dla powiatu sandomierskiego

0

Przedstawiamy listę nominowanych do V Sportowego Plebiscytu „Tygodnika Nadwiślańskiego” w powiecie sandomierskim. Od najbliższego poniedziałku będziecie mogli oddawać swoje głosy na kandydatów w czterech kategoriach.

Zobacz także:
– V Sportowy Plebiscyt „Tygodnika Nadwiślańskiego” – nominacje dla powiatu tarnobrzeskiego

Poniżej przedstawiamy listę nominowanych w naszym sportowym plebiscycie w powiecie sandomierskim. GŁOSOWANIE ROZPOCZNIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK, 29 MARCA, OD GODZ. 0:00, A ZAKOŃCZY SIĘ O PÓŁNOCY, 18 KWIETNIA. By zagłosować na danego kandydata, trzeba będzie wysłać SMS na numer 7148. Koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT. Zachęcamy do wspierania swoich ulubieńców, a nominowanym życzymy powodzenia! Szczegóły plebiscytu, regulamin oraz aktualne wyniki głosowania dostępne są na stronie tyna.info.pl.

Kategoria Najlepszy – Najpopularniejszy Sportowiec 2020 Roku

Wyślij SMS na nr 7148 o treści sand.zaw.(numer zawodnika), np. sand.zaw.1

1. Aneta Czykier bikini fitness – LKS Sandomierz, w 2020 roku zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski.

2. Emilia Dąbek lekkoatletyka – MUKS Wisła Junior Sandomierz – złota medalistka mistrzostw województwa świętokrzyskiego juniorów na dystansie 100 i 200 metrów.

3. Aleksandra Gach boks – Sekcja Sportów Walki – SKS Wisła –  utalentowana bokserka, coraz lepiej poczynająca sobie w ringu.

4. Piotr Dobrowolski piłka nożna – Agricola Łoniów, jeden z najlepszych strzelców drużyny z sandomierskiej klasy „B” (5 bramek).

5. Adam Kołodziej lekkoatletyka – MUKS Wisła Junior Sandomierz, złoty medalista mistrzostw Polski juniorów w biegu na 2000 metrów z przeszkodami.

6. Arkadiusz Lasota piłka nożna – GKS Świniary, piłkarz z największą liczbą bramek dla wicelidera B-klasy (8 bramek).

7. Jakub Obitko kolarstwo – Dar Bud Team, coraz bardziej rozwijający się zawodnik, który dołączył do nowego zespołu z myślą rozwoju umiejętności.

8. Joanna Osowska siatkówka – MUKS „Piątka” Sandomierz, jedna z najlepszych zawodniczek dumy sandomierskiej siatkówki.

9. Jan Ozdoba piłka nożna – Koprzywianka Koprzywnica, wicelider strzelców sandomierskiej A-klasy.

10. Jacek Rożek piłka nożna – Klimontowianka Klimontów, król strzelców po rundzie jesiennej klasie okręgowej.

SPRAWDŹ: Aktualnie wyniki głosowania w kategorii NAJLEPSZY – NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC 2020 ROKU – powiat sandomierski

Kategoria Najlepszy – Najpopularniejszy Trener 2020 Roku

Wyślij SMS na nr 7148 o treści sand.tre.(numer trenera), np. sand.tre.1

1. Mateusz Burakowski piłka nożna – LZS Samborzec, trener drużyny, która po rundzie jesiennej ma nadzieję na włączenie się do walki o awans do okręgówki.

2. Piotr Głowacki siatkówka – ULKS Chobrzany, szkoleniowiec drużyny kadetek, dzielnie spisującej się na ligowych parkietach.

3. Zbigniew Jurek siatkówka – MUKS „Piątka” Sandomierz, trener, sandomierskich siatkarek, które mają za sobą bardzo udaną fazę grupową rozgrywek III ligi.

4. Dariusz Krawczyk piłka nożna –  GKS Świniary, to m.in. dzięki niemu Świniary mają po rundzie jesiennej spore szanse na awans do A-klasy.

5. Andrzej Mirek lekkoatletyka – MUKS Wisła Junior Sandomierz, jego podopieczni w ubiegłym roku. m.in. wywalczyli medale Mistrzostw Polski.

6. Andrzej Orłowski karate – Sandomierski Klub Karate Shinkyokushin, szkoleniowiec sandomierskich karateków, odnoszących wiele sukcesów w turniejach.

7. Łukasz Szymański piłka nożna  – Klimontowianka Klimontów, twórca sukcesów ekipy, która zdeklasowała przeciwników w rundzie jesiennej w okręgówce.

SPRAWDŹ: Aktualnie wyniki głosowania w kategorii NAJLEPSZY – NAJPOPULARNIEJSZY TRENER 2020 ROKU – powiat sandomierski

Kategoria Drużyna 2020 Roku

Wyślij SMS na nr 7148 o treści sand.dru.(numer drużyny), np. sand.dru.1

1. GKS Świniary piłka nożna – wicelider po rundzie jesiennej sandomierskiej klasy „B”.

2. Klimontowianka Klimontów piłka nożna – dominatorzy klasy okręgowej, murowany kandydat do zwyciężenia ligi i awansu.

3. LKS Sandomierz fitness – zawodnicy klubu zdobyli w ubiegłym roku medale rangi ogólnopolskiej i światowej.

4. LZS Samborzec piłka nożna – wicelider sandomierskiej klasy „A”.

5. MUKS Wisła Junior Sandomierz lekkoatletyka – zawodnicy klubu zdobyli w ubiegłym roku medale na imprezach wojewódzkich i ogólnopolskich.

6. MUKS „Piątka” Sandomierz siatkówka – jedna z najlepszych ekip Świętokrzyskiej III Ligi Siatkówki kobiet.

7. UKS Junior Niedźwice – klub działający przy Szkole Podstawowej w Niedźwicach, mający na swoim koncie wyjątkowo dużo oryginalnych inicjatyw sportowych.

8. ULKS Chobrzany siatkówka – drużyna występująca z powodzeniem w Świętokrzyskiej Lidze Siatkówki kadetek.

9. Sandomierski Klubu Karate Shinkyokushin karate – grupa licząca kilkudziesięciu młodych, zdolnych karateków z sukcesami.

10. Sekcja Sportów Walki boks, kickboxing – SKS Wisła Sandomierz systematycznie trenująca, biorąca udział w akcjach charytatywnych oraz występująca w zawodach z świetnymi wynikami grupa sportowców.

SPRAWDŹ: Aktualnie wyniki głosowania w kategorii NAJLEPSZA DRUŻYNA 2020 ROKU – powiat sandomierski

Kategoria Człowiek Sportu

Wyślij SMS na nr 7148 o treści sand.czl.(numer osoby), np. sand.czl.1

1. Krzysztof Dywan – prezes Klimontowianki Klimontów.

2. Radosław Jachowski – sędzia piłkarski, lokalny działacz sportowy.

4. Adam Krakowiak – prezes MUKS „Piątka” Sandomierz.

Sprawdź: Aktualnie wyniki głosowania w kategorii CZŁOWIEK SPORTU – powiat sandomierski

 

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.