Tarnobrzeg. Pijany kierowca jechał całą drogą i wykonywał niebezpieczne manewry - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 30 listopada
kondolencje
reklama

Tarnobrzeg. Pijany kierowca jechał całą drogą i wykonywał niebezpieczne manewry

1

Tarnobrzescy funkcjonariusze w ubiegły weekend zatrzymali zupełnie pijanego 37-latka, który jeżdżąc ulicami miasta stwarzał niebezpieczeństwo dla siebie i innych podróżujących. Także w powiecie policjanci przyłapali kierowców na “podwójnym gazie”.

W sobotę, 20 marca, po godz. 17, policjanci pełniący służbę na terenie Tarnobrzega, zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę kierującego skodą octavią. Kierowca jechał całą szerokością jedni, wykonując przy tym niebezpieczne manewry. Okazało się, że 37-latek był pijany, w organizmie miał 2,64 promile alkoholu. Policjanci udaremnili dalszą jazdę kierowcy skody, za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem.

Zdjęcia z zatrzymania mężczyzny: Zatrzymanie pijanego kierowcy w Tarnobrzegu [zdjęcia]

To nie jedyny przypadek, gdzie poruszający się drogami publicznymi został złapany na jeździe pod wpływem alkoholu.

Zobacz także:
– Kiedy Jezioro Tarnobrzeskie będzie otwarte? Trwa finalizacja prac [wideo][zdjęcia]

Również w sobotę o godz. 17.30, w miejscowości Cygany w gminie Nowa Dęba policjanci  zatrzymali do kontroli drogowej 66-letniego rowerzystę. Badanie urządzeniem wykazało 1,4 promila alkoholu w jego organizmie.

W piątek po godz. 15, policjanci z Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim zatrzymali do kontroli drogowej w miejscowości Siedleszczany 33-letniego kierowcę kii. Badanie urządzeniem wykazało w jego organizmie 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Udostępnij

Jeden komentarz

  1. naprawiacz świata na

    Policja powinna mieć prawo do odstrzelenia takiego delikwenta na miejscu. Kto za łapka w góre :-)).
    Korzysć ogromna. Brak rozprawy sądowej, a to oznacza zmniejszenie ewidentne kosztów z kiesy obywateli, kościół, zakład kamieniarski i kwiaciarnie zarobią. Zwiększy się bezpieczeństwo na drogach.
    Dodatkowo powinna być konfiskata przedmiotu slużacego do popełnienia przestepstwa (samochód, motocykl, traktor,kombajn, furmanka z koniem)