Tarnobrzeg. 20-latek z Nowej Dęby wspiął się na konstrukcję i spadł z ponad 7 metrów [aktualizacja] - Tygodnik Nadwiślański

Tarnobrzeg. 20-latek z Nowej Dęby wspiął się na konstrukcję i spadł z ponad 7 metrów [aktualizacja]

2

Młody mężczyzna uległ wypadkowi po tym, jak wszedł na konstrukcję mostu kolejowego i spadł z wysokości 7,5 metra na torowisko. 20-letni mieszkaniec gminy Nowa Dęba został ranny, trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przebieg tego zdarzenia.

Wstępne informacje oraz zdjęcia z miejsca zdarzenia publikowaliśmy tutaj:

Tarnobrzeg. Młody mężczyzna spadł z wiaduktu [zdjęcia]

W środę, o godz. 18.20, dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o tym, że na osiedlu Sobów w Tarnobrzegu doszło do wypadku na moście kolejowym.

Ze wstępnych ustaleń policjantów. którzy pracowali na miejscu wynika, że pięcioro młodych ludzi (trzy kobiety w wieku 18 i 21 lat) oraz dwóch mężczyzn (w wieku 20 i 21 lat), przyszło w rejon mostu kolejowego znajdującego się na tarnobrzeskim osiedlu Sobów.

Cała grupa weszła na tory z zamiarem zrobienia sobie zdjęć. Gdy usłyszeli nadjeżdżający szynobus, opuścili torowisko. Gdy byli już w bezpiecznej odległości, zobaczyli, że na moście pozostał ich 20–letni kolega. Mężczyzna odczekał, aż przejedzie szynobus i zaczął wspinać się na metalową konstrukcję znajdującą się nad mostem. Będąc na samym szczycie, stracił równowagę i spadł z wysokości około 7,5 metra.

W wyniku upadku, poszkodowany miał widoczne obrażenia głowy, stracił przytomność. Na miejscu pracowały służby ratownicze. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przebywa pod opieką lekarzy.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i ustalili świadków.

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają tarnobrzescy policjanci.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

 

Udostępnij

2 komentarze

  1. Mam pomysł: na

    Powinien ponieść koszty działalności wszystkich służb. Państwo dzięki takim wybrykom byłoby bogatsze.