Zapraszamy do zakupu najnowszych wydań elektronicznych [PDF] Tygodnika:
Dostarczymy je natychmiast na wskazany adres E-MAIL.

Wydanie nr 21 – 21 V

wyd 21

Kliknij na stronę, by zobaczyć ją w wyższej rozdzielczości (plik PDF)


Co? gdzie? kiedy? 21 – 27 V

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK 21 – 24 V

TARNOBRZEG, ul. Sienkiewicza 20, 15-823-34-75;

STALOWA WOLA, ul. Okulickiego 16c, 15-841-13-90;


Zapowiedzi imprez 21 – 27 V

wartoBard na Dzień Matki

Jan Kondrak wystąpi 26 maja (wtorek) o  godz.  19 w  Niżańskim  Centrum  Kultury „Sokół”. Zaśpiewa „najpiękniejsze na świecie piosenki”  Wysockiego,  Okudżawy,  Cohena i innych. Bilety w cenie 15 zł można rezerwować pod numerem tel. 15 841 56 62.(wp)


Kronika policyjna 21 V

z kroniki policyjnej_winietkaFAŁSZYWY AGENT

66-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego  odebrała  telefon  od  nieznajomej kobiety. Po kilku sekundach do rozmowy włączył się mężczyzna, który przedstawiając się jako funkcjonariusz CBŚ, poinformował rozmówczynię, że przed chwilą rozmawiała ona z oszustką, na którą policjanci pod nadzorem prokuratora organizują zasadzkę.


Horoskop 21 V

horoskop_winietkaBARAN  (21.03  –  20.04)

Czeka cię udany okres. Dzięki planetom będziesz ciekawy opinii innych, chętny do długich rozmów i dyskusji. Postaraj się jednak nie zdradzić czyjegoś sekretu, bo stracisz zaufanie tej osoby. Wśród znajomych zyskasz opinię inteligentnego i serdecznego. Przed tobą ciekawe spotkanie, po którym przewartościujesz swoje plany. Będziesz miał dużo siły i wigoru do robienia porządków w domu. Wyrzucisz stare, niepotrzebne rzeczy.


Pierwsze ciosy opozycji

DSC_0005

Były wiceprezydent miasta ŁUKASZ DYBUS (na zdjęciu) z przytupem wraca do lokalnej polityki. Atakuje prezydenta GRZEGORZA KIEŁBA, jego zastępcę WOJCIECHA BRZEZOWSKIEGO, obecnego likwidatora Kopalni Siarki „Machów”  DAMIANA BOGDAŃSKIEGO, jego poprzednika WOJCIECHA WĄSIKA i  radną HALINĘ MUDRECKĄ– donosząc na nich do Centralnego Biura Śledczego.


Degradacja miasta?

Komendant_Komisariatu_Policji_w_Rudniku

Wszystko wskazuje, że Komisariat Policji w Rudniku nad Sanem może zostać przeniesiony do pobliskiego Ulanowa. Decyzja zależy od nowego komendanta powiatowego. W 2012 roku przez nasz region przeszła fala restrukturyzująca sieć wielu instytucji państwowych, w tym posterunków policji. Pomimo licznych protestów samorządowców i przedstawicieli środowisk lokalnych, szczególnie z gmin wiejskich i miejsko-wiejskich po obu stronach Wisły, likwidacji uległo wtedy wiele małych posterunków.


Drogo jak… w Nowej Dębie

DSC_0763

Nowa Dęba zyskała nową „atrakcję turystyczną”, o której niedawno informowało radio RMF FM, a reporterzy telewizji TVN Turbo przyjechali zrobić o niej program! Wygląda niepozornie – trzy niewysokie metalowe słupki, odgradzające parking przy domu kultury od ścieżki spacerowej. Nie wygląd słupków jest tutaj jednak najważniejszy, ale cena, za jaką je kupiono. Otóż tutejszy urząd zapłacił za nie ponad 25 tysięcy złotych, a więc ponad 8 tysięcy za każdy!


Burmistrz zwolnił dyrektora

20130414-171219

Burmistrz Sandomierza MAREK BRONKOWSKI zwolnił w trybie dyscyplinarnym dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sandomierzu JANUSZA CHABLA (na zdjęciu). Sprawę ostatecznie rozstrzygnie sąd, bo dyrektor złożył pozew o przywrócenie do pracy.


Miasto nie pomoże działkowcom

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Marne są szanse na to, aby został zrealizowany postulat jednego z radnych miejskich MARIUSZA BAJKA, który upomniał się o interesy działkowiczów. Bolesne, ale prawdziwe. Gospodarze miasta nie widzą takiej potrzeby ani możliwości. Wciąż jest w toku podjęta przez nadzór budowlany – o czym szczegółowo pisaliśmy kilka lat temu – procedura nakazująca rozbiórkę kilkudziesięciu altanek, które zostały wybudowane na… biegnących przez ogrody działkowe gazociągu.


Komunikat Agencji Rynku Rolnego

jabłka (2)

UWAGA PRODUCENCI OWOCÓW I WARZYW !!!!

Zgodnie z § 5 ust. 6 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 października 2014 r. w sprawie realizacji przez Agencję Rynku Rolnego zadań związanych z ustanowieniem dalszych tymczasowych nadzwyczajnych środków wsparcia dla producentów niektórych owoców i warzyw w związku z zakazem ich przywozu z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej  (Dz. U. poz. 1468, z późn. zm.), Prezes Agencji Rynku Rolnego informuje, iż pozostała do wykorzystania ilość:


Co? gdzie? kiedy? 14 – 20 V

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK   14 – 17 V

TARNOBRZEG, ul. Sienkiewicza 4/71B, 15-823-61-53;

STALOWA WOLA, ul. Okulickiego 16c, 841-13-90;


Zapowiedzi imprez 14 – 20 V

wartoOkrągła rocznicaplakat_konary_2015

Na  100.  rocznicę  bitwy  pod  Konarami zaprasza gmina Klimontów. Patronat nad uroczystościami  objął  Prezydent  RP Bronisław Komorowski. Ich główna część odbędzie się w niedzielę, 17 maja. Jednak już 15 maja o godz. 10 wójt Marek Goździewski zaprasza  do  sali  widowiskowej  GOK na uroczystą sesję Rady Gminy, po której wykłady naukowe o bitwie wygłoszą: profesor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Urszula Oettingen oraz dyrektor  Muzeum  Józefa  Piłsudskiego  w  Sulejówku,  wnuk  marszałka, Krzysztof  Jaraczewski.


Kronika policyjna 14 V

z kroniki policyjnej_winietkaPRZEKLĘTA „DZIEWIĄTKA”

W Łążku (gmina Łoniów) czołowo zderzyły się dwa tiry. Kierowca jednego z nich zginął na miejscu. Do wypadku doszło na drodze  krajowej  numer  9.  Ze  wstępnych ustaleń  policji  wynika,  że  w  jednym  z  samochodów  pękła  opona,  w  wyniku  czego zjechał on na przeciwny pas ruchu. Zderzenia nie przeżył 58-letni mieszkaniec Sandomierza.


Horoskop 14 V

horoskop_winietkaBARAN (21.03 – 20.04)

Pamiętaj, że opanowanie i punktualność mogą być kluczem do sukcesu. Dasz sobie radę w wielu sytuacjach. Korzystaj z wolności, baw się dobrze, jedz to, na co masz ochotę, a poprawisz sobie w ten sposób humor. Rozmawiaj z krewnymi i baw się z dziećmi, a odwdzięczą ci się tym samym. Nie zapominaj o pracy, planuj rozwój kariery. Wpadniesz na genialne pomysły. Telefony będą dzwoniły bez przerwy, ważnym rozmowom nie będzie końca.


 • Koszyk

 • W bieżącym numerze:

 • Kategorie

 • Lubię to!

 • Śledź nas na Tweeterze

  Śledź nas na Tweeterze
 • KUP e-WYDANIE

  KUP e-WYDANIE

  Miej "TN" zawsze przy sobie. Na smartfonie, tablecie czy laptopie. Kliknij w obrazek lub na głównej belce przycisk "eTN" i kup za promocyjną cenę 2 zł pełne elektroniczne wydanie "TN" w formacie PDF. Możesz zapłacić przez internet lub przy pomocy zwykłego przelewu bankowego. Można kupić numer bieżący lub wydania archiwalne od 2013 roku.

 • GŁOSUJ NA MALUCHA

  GŁOSUJ NA MALUCHA

  Trwa głosowanie w plebiscycie "Maluch na okładkę". Kliknij w obrazek, by poznać szczegóły

 • Kliknij w obrazek i poznaj szczegóły

 • TELEWIZJA LOKALNA

  TELEWIZJA LOKALNA

  Kliknij w obrazek, by przejść na stronę TVL

 • Telewizja internetowa w naszym regionie

  Telewizja internetowa w naszym regionie

  Kliknij w banner, by przejść na stronę iTV Wisła

 • Kliknij w obrazek, by poznać szczegóły

 • Fachowiec doradzi

  Fachowiec doradzi

  Skorzystaj z porad naszego współpracownika. Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę autora.

 • POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ

  POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ
 • POROZMAWIAJ Z NIĄ

  POROZMAWIAJ Z NIĄ

  Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę z dziewczętami chętnymi do rozmowy.

 • © 1996-2010 Tygodnik Nadwiślański. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Motyw iDream: Templates Next , tłumaczenie: WordpressPL | Działa na WP