Wydanie nr 47 – 20 XI

wydanie 47

Kliknij na stronę, by zobaczyć ją w wyższej rozdzielczości (plik PDF)

promocja-2-zł-580x91


Co? gdzie? kiedy? 20 – 26 XI

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK 20 – 23 XI

TARNOBRZEG, ul. Dekutowskiego 1, 15-822-25-03;

STALOWA WOLA, ul. Okulickiego 16c, 15-841-13-90;


Kronika policyjna 20 XI

z kroniki policyjnej_winietkaTRAGICZNY WYPADEK

Policjanci  wyjaśniają  okoliczności  wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 19 w Zdziarach (gm. Jarocin). Jak wynika ze wstępnych ustaleń, na prostym odcinku drogi 19-letni kierowca citroena berlingo podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego zderzył się czołowo z nadjeżdżającym  seatem. 


Zapowiedzi imprez 20 – 26 XI

wartoKoncert kinowy Adeleadele - koncert

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie  zaprasza  na  koncert  kinowy Adele– największe przeboje w wersjach koncertowych.  Projekcja  odbędzie  się  w  poniedziałek, 24 listopada, o godz. 19.30. Koncert wyświetlany będzie w technologii HD z dźwiękiem przestrzennym. Bilety w cenie 5 zł są już do nabycia w kasie kina SOK. Miejsca  można  rezerwować  telefonicznie (15) 846 24 10i e-mailowo: sok.kultura@gmail.com(wp)


Horoskop 20 XI

horoskop_winietkaBARAN  (21.03  –  20.04)

Poważnie podchodź do obowiązków i  poleceń, zwłaszcza że teraz planety pomogą ci podjąć mądre decyzje. Zwrócisz uwagę na sprawy duchowe i zaczniesz uprawiać sporty. Koniecznie wsłuchaj się w siebie, w swoje potrzeby, a spostrzeżesz, że czegoś ważnego ci brakuje. To wcale nie są pieniądze ani większe mieszkanie. Szczęścia nie znajdziesz także w dobrym jedzeniu.


Most w Połańcu otwarty!

most 3

W samo południe 12 listopada marszałkowie województw świętokrzyskiego i podkarpackiego dokonali uroczystego otwarcia nowego mostu na Wiśle w Połańcu. Świadkami historycznego momentu było kilkuset mieszkańców powiatu staszowskiego i mieleckiego, którzy zgromadzili się na przeprawie.


Pomnik niekompetencji

DSCN0968

Na podwórzu ZBIGNIEWA MURDZY (na zdjęciu) stoi odnowiony pomnik z cmentarza w Kleczanowie. Odnowiono go na polecenie byłego wójta, ale obecny nie czuje się spadkobiercą decyzji poprzednika.


Ekran, czyli mur?

DSC_1118

Mieszkańcy domów sąsiadujących z myjnią samochodową działającą na osiedlu Piastów skarżyli się na dobiegające z niej hałasy. Sprowadzili kontrolę, która potwierdziła, że emitowany przez nią hałas nie mieści się w normach. Aby go ograniczyć, właściciel myjni miał wybudować wokół ekrany dźwiękochłonne, ale postawił betonowy mur.


Jest nadzieja

DSC_1300

Po naszych interwencjach pracownicy Wydziału Architektury, Budownictwa i Inwestycji tarnobrzeskiego Urzędu Miasta i firmy Skanska w końcu spotkali się z mieszkańcami domów stojących pod wiaduktem, aby porozmawiać o zniwelowaniu hałasu, powodowanego przez przejeżdżające po nim samochody.


Zdobył najdzikszą z pustyń!

szlem-adnrzej na finiszu the last desert

Stalowowolanin z pochodzenia, ANDRZEJ GONDEK (na zdjęciu), bohater naszej niedawnej publikacji, pomyślnie zakończył swój udział w tegorocznej edycji „4Deserts”, składającej się z czterech ultramaratonów rozgrywanych w ciągu kilku miesięcy na najgroźniejszych pustyniach świata – Saharze, Gobi, Atacamie i Antarktydzie.


Co? gdzie? kiedy? 13 – 19 XI

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK 13 – 16 XI

TARNOBRZEG, ul. Dąbrowskiej 23, 15-823-42-42;

STALOWA WOLA, ul. Poniatowskiego 21e, 15-843-84-49.


Kronika policyjna 13 XI

z kroniki policyjnej_winietkaTRAGICZNY SKOK

Z  okna  szóstego  piętra  budynku  Szpitala Powiatowego w Mielcu wyskoczył 25-letni  mężczyzna.  Niestety,  poniósł  śmierć  na miejscu. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia  okoliczności  tego  dramatycznego wydarzenia.  Wszystko  wskazuje  na  to,  że mężczyzna  nie  był  pacjentem  szpitala,  najprawdopodobniej także nie przyszedł w odwiedziny do chorego. Do zdarzenia doszło 10 listopada po 7 rano. (jm)


Zapowiedzi imprez 13 – 19 XI

wartoOperetki czar

Arie i duety z operetek i musicali m.in. J.  Straussa,  F.  Lehara  i  E.  Kalmana  będzie można usłyszeć 19 listopada (środa) o godz. 18w Janowskim Ośrodku Kultury. Wystąpią: Ewa Mierzyńska (sopran), Andrzej  Smogór (baryton), Katarzyna  Rzeszutek i Adam  Mazoń (fortepian).  Bilety po 25 zł można rezerwować pod numerem telefonu 15 872 46 77. (wp)


Horoskop 13 XI

horoskop_winietkaBARAN  (21.03  –  20.04)

Zajmą cię sprawy rodzinne i domowe. Jednak nie musisz wychodzić ze skóry i starać się, żeby wszyscy cię chwalili. Rób po prostu to, w czym jesteś dobry, a z pewnością znajdziesz uznanie najbliższych. Nie musisz nikogo rozpieszczać i nikomu schlebiać. Po prostu bądź sobą. Planety zapowiadają więcej pieniędzy. Cała rodzina będzie sobie mogła pozwolić na większe zakupy. Pojedziecie do galerii.


Wydanie nr 46 – 13 XI

wydanie nr 46

Kliknij na stronę, by zobaczyć ją w wyższej rozdzielczości (plik PDF)

promocja-2-zł-580x91


 • W bieżącym numerze:

 • Kategorie

 • Lubię to!

 • Śledź nas na Tweeterze

  Śledź nas na Tweeterze
 • KUP e-WYDANIE

  KUP e-WYDANIE

  Miej "TN" zawsze przy sobie. Na smartfonie, tablecie czy laptopie. Kliknij w obrazek lub na głównej belce przycisk "eTN" i kup za promocyjną cenę 2 zł pełne elektroniczne wydanie "TN" w formacie PDF. Możesz zapłacić przez internet lub przy pomocy zwykłego przelewu bankowego. Można kupić numer bieżący lub wydania archiwalne z 2013 roku.

 • Telewizja internetowa w naszym regionie

  Telewizja internetowa w naszym regionie
 • Fachowiec doradzi

  Fachowiec doradzi

  Skorzystaj z porad naszego współpracownika. Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę autora.

 • POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ

  POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ
 • POROZMAWIAJ Z NIĄ

  POROZMAWIAJ Z NIĄ

  Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę z dziewczętami chętnymi do rozmowy.

 • © 1996-2010 Tygodnik Nadwiślański. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Motyw iDream: Templates Next , tłumaczenie: WordpressPL | Działa na WP